Seferihisar Dalış Merkezi

(TSSF Yetki Belge No: 783)

          Mavi derinliklerde bambaşka bir deneyime hazır mısınız? Profesyonel

dalgıç olmadan da dalış yapabilir veya uzman bir dalgıç olmak için dalış

eğitimlerimize katılabilirsiniz. Yıllardır hayalini kurduğunuz ancak bir şekilde

ertelediğiniz tüplü dalış aktivitesini gerçekleştirmek için tek yapmanız gereken

bizi aramak. Ayrıca tüplü dalış kurslarımızla ilgili detaylı bilgilere Cmas Dalış

Kursları sayfamızdan da ulaşabilirsiniz. Federasyonun belirlediği standartlarda

güvenli biçimde deneme dalışı (tanıtım dalışı) yapabilir ve adeta yerçekimsiz

bir ortam olan tüplü dalışın büyüsünü tüm vücudunuzda hissedebilirsiniz.

 

          İzmir'de sürdürdüğümüz faaliyetlerimiz kapsamında, deneme dalışından

Cmas 2 yıldız dalıcı” seviyesine kadar dalış eğitimlerine katılabilir ve uzman bir

dalgıç haline gelebilirsiniz. Dilerseniz sportif dalış aktivitelerine de katılabilir, sporu mucizevi bir keşif yolculuğuna dönüştürebilirsiniz.

      

          Seferihisar Dalış Merkezi olarak İzmir Dalgıç Kursları içerisinde olabildiğince farklı bir çizgide yer almaya çalışıyor ve sizler için en doğru yöntemlerle dalış kursu veriyoruz. İzmir'de dalış kursları araması yapıldığında öne çıkan isimlerden olmamızı, sahip olduğumuz hizmet standardı anlayışı ve elbette katılımcılarımızın memnuniyetine borçluyuz. 

         

          Deniz bir tutkudur. Tüplü dalış ise tüm deniz aktivitelerinin ötesinde, dünyanın su altı merkezine bir yolculuğudur. Hiçbir deneyim, tüplü dalışta aldığınız hazzı veremeyecektir. Seferihisar Dalış Merkezi olarak, güvenli biçimde dalış yapabilmeniz için detaylı dalış eğitimleri veriyor ve ilk discovery, yani deneme dalışından itibaren tüm detaylara hakim olmanızı sağlıyoruz. Ayrıca tüplü dalışla ilgili merak ettiğiniz tüm soruların yanıtlarını Su Altı Bilgi Arşivimiz adresindeki blog sayfamızda da bulabilirsiniz. Seferihisar Dalış Merkezi, federasyonca belirlenmiş olan kriterlere uygun herkese her seviyede dalış deneyimi yaşatmak üzere “tüplü dalış kursu” hizmeti vermektedir.

         

          Dalış aktivitesinin ciddi bir donanım kullanma aktivitesi olmasından dolayı tüplü dalış eğitimlerimizde teorik bilgi seviyesinin en üst seviyede olmasını sağlıyor ve kıyı dalışları ile yeterince deneyim kazanmamış dalıcılarımızı maalesef derin dalışlara alamıyoruz. Kanunen belli bir eğitim seviyesine ulaşmamış, daha önceden dalgıç kursu almamış ve bröve sahibi olmayan dalıcı adaylarının 5 metreden fazla derinliğe inmesine izin verilmez. Bu yüzden deneme dalışlarımız (tanıtım dalışlarımız), dalıcının her türlü aksaklığa karşı güvende olduğu ve kolayca yüzeye ulaşabileceği bir derinlik olmasından dolayı federasyon tarafından da onaylanan ve 26993 sayılı resmi gazetenin 4-bb bendinde yayınlanan, 5 metrede gerçekleşmektedir. Elbette dalış eğitimlerine katılarak ve dalış brövenizi aldıktan sonra daha derin dalışlar yapabilmeniz de mümkün olacaktır.

          Tüplü dalış yapabilmek için bazı ön koşullar bulunmaktadır. Fiziksel yeterliliğe sahip olmanız, 14 yaşınızı doldurmuş olmanız, yüzme bilmeniz, deneme dalışı yapabilmenizi sağlayacaktır. Uzman eğitmenlerimiz, dalış elverişliliği ile ilgili olarak sizi yönlendirecek ve gerekli tedbirleri en iyi biçimde alacaktır.

          Siz de tüplü dalış deneyimini yaşamak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz. Unutmayın, güvenli ve keyifli bir dalış deneyimi, doğru ve eksiksiz bir eğitimle başlar.

          Size İzmir Tüplü Dalış Kursları içinde en iyi ve en güvenli dalış deneyimini yaşatabilmek için çalışıyoruz.

                                                                                                                                                                                                                         Sağlıcakla dalın...