top of page

Gizlilik Politikamız

Bu gizlilik politikası ile, Türkiye Sualtı Sporları Federasyonu Lisanslı Tüplü Dalış Eğitmeni Fırat ÇELİK ve O'nun bir markası olan firatcelik.com.tr web sayfası (Gizlilik politikasında “firatcelik.com.tr” olarak anılacaktır) üzerinden kullanıcıların firatcelik.com.tr’de bulunan kişisel bilgilerinin kullanımı ve korunması düzenlenmektedir.

Kullanıcıların kişisel bilgileri, adı – soyadı, doğum tarihi, telefon numarası, e-posta adresi gibi kullanıcıyı doğrudan ya da dolaylı olarak tanımlamaya yönelik her türlü bilgi, kişisel olup, bu gizlilik politikasında “kişisel bilgiler” olarak anılacaktır.

firatcelik.com.tr, kullanıcılarının kişisel bilgileri, bu gizlilik politikası ile belirlenen esas ve kapsam haricinde hiçbir şekilde kullanılmayacaktır.

firatcelik.com.tr, kişisel bilgilerin ve firatcelik.com.tr kullanıcılarının gerçekleştirmiş olduğu işlem bilgilerinin güvenliğini ve gizliliğini sağlamak için gerekli önlemleri almaktadır. firatcelik.com.tr bu amaçla, başka programlar kullanabilir. Ancak, firatcelik.com.tr tarafından gerekli bilgi güvenliği önlemlerinin almasına karşın, internet sitesine ve/veya sisteme yapılan saldırılar sonucunda kişisel bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi durumunda, firatcelik.com.tr'nin bu nedenle herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır.

Bir kullanıcının, bir başka kullanıcının bilgilerine ulaşması ve bu bilgileri değiştirmesi mümkün değildir. Kullanıcının kişisel bilgileri, firatcelik.com.tr haricinde yalnızca kullanıcı tarafından ulaşılabilir ve bu bilgiler ancak kullanıcı tarafından güncellenebilir. Kullanıcının talebi ile kişisel bilgiler firatcelik.com.tr tarafından da güncellenebilecektir.

firatcelik.com.tr, kişisel bilgileri ölçümleme çalışmaları, reklam, tanıtım, pazarlama ile sair iletişim faaliyetleri amacıyla kullanabileceği gibi firatcelik.com.tr tarafından sunulan hizmet kalitesinin arttırılması ve site faaliyetlerinin daha iyi şekilde yürütülmesi amacıyla da kayıt altına alınabilir ve kullanabilir.

İdari kurumlar ve adli kurumlar tarafından gelen talepler ve bildirimler doğrultusunda kişisel bilgiler, "Gizlilik Politikasına" uygun olarak adli ve idari kurumlar ile paylaşılabilir.

firatcelik.com.tr, internet sayfasını kullanan kullanıcıların istatistiksel bilgilerini, teknik bir iletişim dosyasını kullanarak elde edebilir. Kullanıcılar isterse, bu dosyayı engellemeye yönelik tarayıcı ayarlarını değiştirebilirler.

firatcelik.com.tr internet sitesini ziyaret eden her kullanıcı, firatcelik.com.tr gizlilik politikası hükümlerini kabul etmiş sayılacaktır.

bottom of page